Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı

Eğitimde Değişmeyen Kalite: Eğitim Bilimleri Okulları

 

Çağdaş eğitim hizmetleri ile çalışmalarına devam eden kurum, yüksek standartlar ile yarınları eğitmektedir. Yaklaşık 50 yıldır gelişmiş, kültürlü ve dinamik bireyler yetiştirme vizyonu ile sektörde bulunan kurum eğitim sektöründe değişmeyen kaliteyi sunuyor. Alanında uzman öğretmen ve destek personeli ile öğrencilerine üst düzey eğitim ve hizmet için çalışmaktadır. Türkiye’ nin birçok ilinde faaliyet gösteren okulları ile eğitime katkı vermektedir. Öğrencilere sunduğu bursluluk sınavları ile eğitim hayatlarına katkılar yapmaktadır. Sınavlar sonucu öğrencilere indirimler sunarak başarılarını ödüllendirmektedir.

 

Başarının Ödüllendirilmesi: Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı 2020

4. Sınıflar İçin Örnek Sorular

EĞİTİM BİLİMLERİ BURSLULUK SINAVI – 4.SINIFLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Sınıflar İçin Örnek Sorular

Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı 5.Sınıflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Sınıflar İçin Örnek Sorular

Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı 6.Sınıflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Sınıflar İçin Örnek Sorular

Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı 7.Sınıflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Sınıflar İçin Örnek Sorular

Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı 8.Sınıflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020 EĞİTİM BİLİMLERİ Bursluluk Sınavı Tarihi

4-5 OCAK 2020

Farklı sınıflar için sınavlar açarak başarılı öğrencilere burs imkânı sağlamaktadır.

Ayrıca başarıya göre süpriz hediyeler öğrencilerimizi bekliyor. Tablet  bilgisayar, bisiklet, kay kay ve drone,… Başarı durumuna göre her düzeyde öğrenciye çeşitli oranlarda burs imkânı sunmaktadır. Birçok öğrenci bu fırsatları kaçırmamakta ve sınavlara başvurmaktadır.

Yeni Yıla Avantajlı Başlayın

4-5 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan sınavlar ile birlikte %100 burs fırsatı ile sizlere avantajlı bir kampanya sunuyor. Hafta sonu yapılacak olan sınavlar ile birlikte burs durumları belli olacak öğrenciler için heyecanlı bir süreç başlayacak.

 

Amaç

Başarılı öğrencileri tespit ederek bu fırsatlardan yararlanmalarını sağlayarak ülkemize eğitimli ve donanımlı bireyler kazandırmak amaçlanmaktadır. Eğitimde fırsat eşitliği yaratma amacı olan kampanya ile farklı çevrelerden farklı imkânlara sahip öğrencilere burs imkanı sağlanacak. Böylece her kesimden öğrenci bu okullarda eğitim alma fırsatını yakalayabilecektir.

 

Sınav Başvurusu ve Sınav

Sınavlara katılmak isteyen öğrenciler velilerinin bilgisi dâhilinde http://sinavkayit.egitimbilimleri.com adresi üzerinden sınava kayıt olarak işlemi tamamlayabilecektir. Sınava hazırlık için site üzerinden örnek sorular ile sınav formatına hâkimiyet sağlanması için çalışılacaktır. Sınav biçimini bilen öğrenciler sınav sistemi hakkında bilgi sahibi olacaktır.

 

BAŞVURU KAYDI OLUŞTURMAK iÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • 2020 YKS Soruları ve Cevapları

  2020 YKS soruları ve cevapları 28 hjaziranda ÖSYm tarafından erişime açıldı. Sınav sorularını ve cevaplarını ÖSYM bağlantılarından inceleyebilirsiniz... Devamını Oku

 • Yarın Çok Geç Olmadan

  Son günlerde yaşadığımız ve insan hayatının merkezine giren Koronavirüs ( COVID 19)  yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada insanların s... Devamını Oku

 • 2020 LGS Konuları Güncellendi

  MEB tarafından yapılan açıklamada korona virüs nedeniyle etkilenen eğitim öğretimde LGS’de 8. sınıf müfredatının 1. dönem konularından soruları... Devamını Oku

 • 2020 YKS Sınav Konuları

  2020 YKS edebiyat sınav konuları 2020 hangi konular çıkacak hangileri çıkmayacak Devamını Oku

 • 2020 YKS Sınav Tarihi Güncellendi

  2020 YKS tarihleri 12. sınıf 1. dönem konuları YKS konu dağılımı Devamını Oku

KATEGORİLER